BIAŁYSTOK PÓŁMARATON
5.05.2019

Hotel Silver ***, ul. Mikołaja Kopernika 97, Białystok

Odległość od miejsca startu: 3 km.
W pakiecie:  nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, przedłużenie doby hotelowej do 14:00 w dniu startu , dostęp do wi-fi w pokoju, parking,
Cena od: pokój 2 osobowy – 299 PLN, pokój 1 osobowy – 229 PLN. Pobyt dzieci do lat 4 bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 lat – 60 PLN na dodatkowych łóżkach.

Hotel Silver został zlokalizowany nieopodal centrum miasta, w miejscu wolnym od zgiełku.
Elegancja oraz staranność w doborze wystroju wnętrz, tworzy odpowiednią atmosferę do relaksu i wypoczynku.
Komfortowe pokoje zostały wyposażone w łazienkę, telewizor, elektroniczne zamki, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon, bezpłatne wi fi oraz klimatyzację.

REZERWUJ

Hotel Branicki ****, ul. Zamenhofa 25, Białystok

Odległość od miejsca startu: 0,5 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, przedłużenie doby hotelowej do 14:00 w dniu startu , dostęp do wi-fi w pokoju, parking, 
Cena od: pokój 2 osobowy – 329 PLN  ( 289 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 299 PLN (269 PLN bez śniadania). Pobyt dzieci do lat 4 bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku z rodzicami.

Hotel Branicki zapewnia komfortowe noclegi w najwyższym standardzie. Butikowy Hotel Branicki **** nawiązuje swoim charakterem do tradycji dawnego ekskluzywnego Hotelu Ritz w Białymtoku.
Restauracja Oranżeria oferuje wykwintne menu oraz profesjonalną obsługę.
Pokoje utrzymane w ciepłej tonacji beżowo – łososiowej, zotały wyposażone  w telewizor z płaskim ekranem, sejf, suszarkę do włosów, biurko, klimatyzację oraz bezprzewodowy dostęp do wi fi.

REZERWUJ

Hotel Esperanto ***, Legionowa 10, Białystok

Odległość od miejsca startu: 0,5 km
W pakiecie:  nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, przedłużenie doby hotelowej do 14:00 w dniu startu, w zależności od dostępności pokoi , dostęp do wi-fi w pokoju, parking.
Cena od: pokój 2 osobowy – 349 PLN  ( 289 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 299 PLN (269 PLN bez śniadania). Pobyt dzieci do lat 4 bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku z rodzicami, pobyt dzieci w wieku 5-10 lat  - 60 PLN.

Hotel Eperanto to komfortowy i kameralny obiekt zapewniający swoim gościom doskonałe warunki do wypoczynku. Położony jest w ścisłym centrum miasta, zaledwie 100 m od miejskiego rynku. W najbliższym sąsiedztwie hotelu znajduje się Pałac Branickich zwany Wersalem Podlasia oraz największy miejski Park Planty. 
Pokoje hotelowe zostały wyposażone  w telewizor, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienki z niezbędnymi kosmetykami i suszarką.

REZERWUJ