MARATON LUBELSKI
12.05.2019

Hotel Victoria ***, ul. Narutowicza 58/60, Lublin

Odległość od miejsca startu: 1 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 14:00 lub 16:00 w dniu startu, w zależności od dostępności pokoi, dostęp do wi-fi w pokoju.
Cena od: pokój 2 osobowy – 289 PLN ( 219 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 189 PLN ( 159 PLN bez śniadania). Dzieci do lat 5 bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku z rodzicami..

Trzygwiazdkowy Hotel Victoria położony jest w centralnej części miasta. Pokoje urządzone są klasycznie i wyposażone zostały w telewizor, telefon oraz biurko. W każdym z nich znajduje się również łazienka z prysznicem oraz dostęp do bezpłatnego wi fi.
W hotelu działa bar oraz restauracja oferująca wyśmienitą kuchnię.

REZERWUJ

Hotel Ilan ****, ul. Lubartowska 85, Lublin

Odległość od miejca startu: 2,5 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do 16:00 w dniu startu , dostęp do wi-fi w pokoju, parking.
Cena od: pokój 2 osobowy – 339 PLN ( 309 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 249 PLN ( 229 PLN bez śniadania). Dzieci do lat 4 bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku z rodzicami..

Czterogwiazdkowy Hotel Ilan zlokalizowany jest w centralnej części Lublina, co gwarantuje sprawne dotarcie do miejsca startu oraz licznych atrakcji kulturalnych i turystycznych jakie oferuje miasto.
Hotel Ilan to również wyśmienita kuchnia i komfortowe miejsce noclegowe. 
Każdy z pokoi wyposażony został w szerokopasmowe łącze internetowe, telewizor LCD, minibarek, elegancką łazienkę z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

REZERWUJ