NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON

Hotel Campanile Wrocław Centrum ***, ul. Ślężna 26

Odległość od miejsca startu: 6 km ( dobry dojazd komunikacją miejską).
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 14:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu*.
Cena: 349 PLN – pokój 2 osobowy ze śniadanie,  299 PLN – pokój 1 osobowy ze śniadaniem

Hotel Campanile Wrocław położomy jest w centralnej części Wrocławia w odległości około 2 km od Rynku Głównego. Nowocześnie urządzone i klimatyzowane pokoje  zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz dostępem do telewizji kablowej. W obiekcie można korzystać z bezpłatnego wi fi.  W bezpośredniej okolicy hotelu znajduje się duży teren zielony  należący do obiektu, umożliwiający relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu.

REZERWUJ

Hotel Premiere Classe Wrocław Centrum, ul. Ślężna 28

Odległość od miejsca startu: 6 km ( dobry dojazd komunikacją miejską).
W pakiecie: nocleg w hotelu klasy ekonomicznej, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 14:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu*
Cena: 259 PLN – pokój 2 osobowy,  229 PLN – pokój 1 osobowy

Położony w Centrum Wrocławia estetyczny i nowoczesny hotel klasy ekonomicznej, oferuje klimatyzowane pokoje  z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. W każdym z pokoi znajduje się również telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka. W bezpośredniej okolicy hotelu znajduje się duży teren zielony  należący do obiektu, umożliwiający relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu.

REZERWUJ