PÓŁMARATON BYDGOSKI

Holiday Inn****, ul. Grodzka 36

Odległość od miejsca startu: 4 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, mini siłownia, przedłużona doba hotelowa do godz. 14:00, sauna, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.
Cena: pokój 2 osobowy – 349 PLN, pokój 2 osobowy do pojedynczego wykorzystania – 329 PLN.
Pozostałe informacje: dostawka dla dziecka w wieku 13-18 lat – 50 PLN/doba

Holiday Inn w Bydgoszczy to nowoczesny i komfortowy obiekt, należący do największej sieci hotelowej na świecie Inter Continental Hotels Group. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Bydgoszczy, w niewielkiej odległości od miejsa startu triathlonu.  Wszystkie funkcjonalnie urządzone pokoje, posiadają klimatyzację, telefony, telewizję satelitarną, zestawy do przygotowania kawy i herbaty, minibary oraz sejfy przystosowane do przechowania laptopów. Restauracja „Bolero” oferuje cały wachlarz dań kuchni polskiej i europejskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów nad rzeką Brdą zachęca do joggingu. Goście hotelu mogę korzystać bezpłatnie z mini siłowni i sauny.

REZERWUJ

Hotel Focus**, ul. Modrzewiowa 1

Odległość od miejsca startu: 0,1 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godz. 14:00, bezpłatny dostęp do sauny i mini siłowni, kawa i kanapka na wynos gratis, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.
Cena: pokój 2 osobowy -  249 PLN, pokój 1 osobowy – 189 PLN
Pozostałe informacje: dostawka – 80 PLN, parking gratis.

Dogodnie zlokalizowany dwugwiazdkowy hotel Focus oferuje komfortowe noclegi w jasnych i przestronnych pokojach. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w funkcjonalną łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.

Goście odwiedzający Hotel Focus w Bydgoszczy mogą korzystać bezpłatnie z sauny i mini siłowni oraz szybkiego internetu a podczas śniadania otrzymają bezpłatnie kanapkę i kawę na wynos.

REZERWUJ