PÓŁMARATON DOOKOŁA JEZIORA ŻYWIECKIEGO
7.04.2019

QUBUS HOTEL ****, Mostowa 2, Bielsko Biała

Odległość od miejsca startu: 19 km
W pakiecie:  nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 14:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi, dostęp do wi-fi w pokoju.
Cena od: pokój 2 osobowy – 359 PLN (309 PLN bez śniadania),  pokój 1 osobowy – 279 PLN (239 PLN bez śniadania). Dzieci do lat 10 bezpłatnie, jeżeli śpią w łózku z rodzicami

Doskonale położony w centralnej części Bielsko Białej Hotel Qubus gwarantuje komfortowe warunki wypoczynku oraz sprawny dojazd do miejsca startu Półmaratonu. Położenie obiektu umożliwia łatwy dostęp do galerii handlowej, centrum fittness, kręgielni oraz kina. 
Pokoje zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezprzewodowy bezpłatny dostęp do internetu.
Doskonała Restauracja 4Elements serwuje wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej oraz śniadania składające się z ponad 1000 elementów.

REZERWUJ

Hotel Stara Szmergielnia ***, ul. Cyprysowa 63 Bielsko Biała

Odległość od miejsca startu: 17 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, możliwość przedłużenia doby hotelowej do godziny 16:00 w dniu startu za dodatkową promocyjną opłatą 40 PLN, dostęp do wi fi w pokoju.
Cena od: pokój 2 osobowy – 259 PLN ( 219 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 189 PLN ( 169 PLN bez śniadania). Dzieci do lat 7 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na łóżku z rodzicami

Hotel Stara Szmergielnia, położony w zacisznej  i malowniczej okolicy, jest wymarzonym miejscem dla Gości poszukujących ciszy, spokoju oraz kontaktu z naturą. Dzięki dobremu usytuowaniu hotelu, dojazd do miejsca startu biegu nie powinien zająć więcej niż 15 minut. 

REZERWUJ