PÓŁMARATON SŁOWAKA GRODZISK WLKP.

Hotel Rodan Groclin ****, Sportowa 2, Grodzisk Wielkopolski

Odległość od miejsca startu: 1,5 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, przedłużenie doby hotelowej do 16:00 w dniu startu, dostęp do wi-fi w pokoju, parking. dostęp do sali fittness, dostęp do strefy wellness.
Cena od: pokój 2 osobowy – 289 PLN (249 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 249 PLN ( 229 PLN bez śniadania). Pobyt dzieci do lat 3 – gratis, pobyt dzieci do lat 7 – 50% ceny standardowej, jeżeli śpią na łóżku z rodzicami.

Hotel Rodan Groclin to owiany sportową historią kompleks hotelarsko – rekreacyjno – sportowy. Atmosfera świata piłki jest tutaj dostępna na każdym kroku. 
Do dyspozycji gości zostały przygotowane 32 komfortowe pokoje  wyposażone w wygodne łóżko, bezpłatny dostęp do internetu, telewizor LCD,  minibar, biurko, telefon, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów oraz bezpłatną wodę mineralną.
Stylowa Restauracja serwuje dania kuchni regionalnej i europejskiej.

REZERWUJ

Hotel Hi – Fi ***,Paproć 84, Nowy Tomyśl

Odległość od miejsca startu: 18 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, przedłużenie doby hotelowej do 14:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi , dostęp do wi-fi w pokoju, parking.
Cena od: pokój 2 osobowy – 259 PLN , pokój 1 osobowy – 199 PLN. Pobyt dzieci do lat 3 bezpłatnie, jeżeli śpią na łózku z rodzicami.

Hotel Hi- FI oferuje elegancki styl, wspaniały klimat oraz profesjonalną obsługę. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, łazienkę, suszarkę, telefon oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, bar, spa oraz kręgielnia. Dzięki dogodnemu usytuowaniu hotelu, na miejsce startu Półmaratonu można dotrzeć w ciągu 15 minut.

REZERWUJ