POZNAŃ PÓŁMARATON
14.04.2019

Hotel Mercure****, Roosevelta 20

Odległość od miejsca startu: 0,3 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.
Cena: 278 PLN - pokój 2 osobowy, 249 PLN - pokój 1 osobowy
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 16 roku życia – bezpłatnie, parking – 39 PLN doba ( za hotelem) lub 59 PLN doba (przed hotelem).

Hotel Mercure to komfortowy 4 gwiazdkowy hotel , umiejscowiony w centralnej części miasta. Obiekt dysponuje restauracją oraz cukiernią. Goście mogę korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci WI – FI, fitnessu, mini siłowni oraz sauny.  Przestronne pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, meble w ciepłych barwach, zestaw do parzenia kawy i herbaty, biurko i minibar. W pokojach zapewniona jest bezpłatna woda mineralna oraz  elektroniczny dostęp do gazet i magazynów z całego świata.

REZERWUJ

Hotel FairPlayce, Bożydara 10

Odległość od miejsca startu: 8 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.
Cena: 299 PLN - pokój 2 osobowy, 269 PLN - pokój 1 osobowy
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce – 70 PLN, parking – bezpłatnie, siłownia i strefa Cardio w cenie, rabat na część sportową obiektu: tenis, squash, badminton, tenis stołowy.

Nowoczesny obiekt FairPlayce oferuje swoim gościom przestronne, klimatyzowane pokoje z widokiem na bujną zieleń terenów nadwarciańskich. Hotel zintegrowany jest  z parkiem rekreacyjno – sportowym, zapewniającym rozrywkę wszystkim członkom rodziny. Bez wychodzenia z obiektu można korzystać z klubu fitness, kortów tenisowych, kortów do badmintona, kortów do squasha czy tenisa stołowego. Położenie hotelu i okolica zachęca do  spacerów, biegania i uprawiania nordic walking na oznaczonych szlakach turystycznych.

REZERWUJ