PÓŁMARATON W GDAŃSKU
14-15 X 2017

Hotel Focus Premium ****, ul. Nad Stawem 5.

Odległość od miejsca startu: 4 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 15:00, odbiór pakietu startowego.*, bezpłatny dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na wynos gratis.
Cena: pokój 2 osobowy - 359 PLN, pokój 1 osobowy - 299 PLN.
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 18 roku życia – bezpłatnie; parking – 25 PLN/doba

Hotel Focus Premium **** to niedawno otwarty obiekt posiadający nowocześnie wyposażone pokoje z bezpłatnym dostępem do sieci wi-fi. Pokoje wyposażone są w duże wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszyscy goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny i siłowni; podczas śniadania otrzymają również na wynos kawę i kanapkę gratis.

REZERWUJ

Hotel Focus***, Elbląska 85

Odległość od miejsca startu: 9 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu, bezpłatna kawa i kanapka na wynos.
Cena: pokój 2 osobowy – 289 PLN, pokój 1 osobowy – 269 PLN. Dzieci do lat 18 – pobyt z rodzicami w pokoju bezpłatny.

Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel,  został dogodnie umiejscowiony przy trasie krajowej nr 7. Obiekt oferuje komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażone w wygodne, szerokie łóżko, płaski telewizor LCD, biurko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca pyszne dania kuchni międzunarodowej. W obiekcie można korzystać  bezpłatnie z szybkiego, bezprzewodowego internetu oraz czynnej całą dobę sauny i siłowni.