PÓŁMARATON PRASKI W WARSZAWIE 2-3 IX 2017

Hotel Campanille ***, ul. Towarowa 2

Odległość od miejsca startu: 5km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego.*
Cena: 289 PLN - pokój 2 osobowy, 249 PLN - pokój 1 osobowy.
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 12 roku życia – bezpłatnie; parking – 60 PLN/doba

Campanile Warszawa to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel umiejscowiony w centrum Warszawy. Pokoje wielkości 16 m2 wyposażone są w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej (w tym Canal+), biurko, telefon, bezpłatneWi-fi, klimatyzację, czajnik oraz powitalny zestaw kawy, herbaty i ciasteczek. Łazienki wyposażone są w wannę z prysznicem, suszarkę do włosów i kosmetyki.
Hotel przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada bardzo dobry dojazd komunikacją miejską na miejsce startu półmaratonu.

REZERWUJ

Hotel Mercure Warszawa Airport ***, Aleja Krakowska 266

Odległość od miejsca startu: 10 km. ( bezpośredni dojazd komunikacją miejską w okolice miejsca startu w ciągu 25-30 minut, samochodem w ciągu 15 minut).
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego z dostarczeniem do hotelu.*
Cena: 289 PLN – pokój dwuosobowy, 239 PLN – pokój jednoosobowy

Hotel Mercure Warszawa Airport jest doskonale skomunikowany z miejscem startu połmaratonu.  W jego sąsiedztwie znajduje się przystanek, z którego można dojechać tramwajem bezpośrednio w okolice  Stadionu Narodowego. Ten nowoczesny obiekt gwarantuje swoim gościom wysoki standard, przestronne i klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, biurko, sejf oraz łazienkę z prysznicem.

REZERWUJ

Hotel Wilanów Warszawa by De Silva, ul. Jakuba Kubickiego 3

Odległość od miejsca startu: 10,5 km. ( dobre skomunikowanie z miejscem startu – około 30 minut komunikacją miejską, około 15 minut samochodem).
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.*
Cena: 249 PLN – pokój dwuosobowy, 189 PLN – pokój jednoosobowy.  Istnieje możliwość zakupu pobytu bez śniadania w cenie 159 PLN w pokoju jednoosobowym oraz 189 PLN w pokoju dwuosobowym.
Pozostałe informacje:  dzieci do lat 4 śpiące w łóżku z rodzicami – bezpłatnie, dzieci do lat 10 na dostawce – 70 PLN, parking – 25 PLN/doba.

Hotel położony jest w spokojnej okolicy. Obiekt oferuje swoim gościom komfortowe pokoje, wyposażone w łazienkę z zestawem kosmetyków, drewniane meble w tym biurko, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel usytuowany jest w odległości 1,5 km od barokowego pałacu w Wilanowie.

REZERWUJ

Hotel Premiere Classe, ul. Towarowa 2

Odległość od miejsca startu: 5 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju klasy ekonomicznej, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu*
Cena:  259 PLN – pokój 2 osobowy,  229 PLN – pokój 1 osobowy  (2-3.09.2017 Półm. Praski)
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 12 roku życia – bezpłatnie; parking – 60 PLN – doba.

Umiejscowiony w centrum stolicy Hotel Premiere Classe zapewnia doskonały dojazd do miejsca startu biegu. Obiekt oferuje komfortowe pokoje, salę śniadaniową oraz Business Corner. W niedalekiej odległości od hotelu mieści się wiele restauracji i kawiarni, sklepów  oraz muzeów. Wystarczy krótki spacer aby dojść do Muzeum Powstania Warszawskiego lub Pałacu Kultury i Nauki.

REZERWUJ