Mas Pelegri - Hiszpania/Katalonia

/ O TRENINGU TRIATHLONOWYM

Mas Pelegri jest doskonałym miejscem do wypoczynku, rodzinnych wakacji i  realizacji treningu triathlonowego. Klimat oraz okolica obiektu dają możliwość właściwego przygotowania do sezonu startowego przez cały rok. To tutaj regularnie przyjeżdża szlifować swoją formę Mistrzyni Olimpijska z 2016 roku z Rio de Janeiro Gwen Jorgensen. Jest to również miejsce regularnego treningu grup triathlonowych ze Szkocji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii.

Hotel posiada 25 metrowy zewnętrzny basen, saunę, siłownię, wypożyczalnię i serwis rowerów, oferuje również usługę masaży sportowych i rehabilitacyjnych oraz strefę czyszczenia rowerów.

W odległości 7 kilometrów od obiektu znajduje się jezioro Banyoles, które w przeszłości było areną zmagań wioślarzy i kajakarzy podczas IO w Barcelonie w 1992 roku. Obecnie jest to doskonałe miejsce do treningu na wodach otwartych.  Akwen posiada oznaczony bojami tor o długości 1 kilometra przeznaczony wyłącznie do treningu pływackiego na otwartych wodach.

Dzięki łagodnemu klimatowi zapewniającemu około 300 słonecznych dni w roku Katalonia to również świetne miejsce do treningu rowerowego. Nawet w miesiącach zimowych temperatura rzadko spada poniżej 15 st. C.  Oferta Mas Pelegri zawiera ponad 100 urozmaiconych opcji tras rowerowych ( również wymagających tras na obszarze Pierenejów), wraz z zrzutami GPS oraz wsparcie techniczne w przypadku awarii na trasie.

Wiejski obszar, na którym położony jest obiekt daje również szereg możliwości przeprowadzenia urozmaiconych treningów biegowych.

CO ZYSKUJESZ?
atrakcyjną cenę niedostępną w przypadku rezerwacji indywidualnych
zakwaterowanie w funkcjonalnie wyposażonych  pokojach
smaczne, zdrowe i w pełni wartościowe wyżywienie ( śniadania + opcjonalnie kolacje)
dostęp do map i „zrzutów” najlepszych tras do trenigu biegowego i kolarskiego w okolicy
pobyt w kameralnym obiekcie,  gdzie dzięki międzynarodowej społeczności posiadającej tą samą pasję spędzisz wartościowo czas
doskonałe miejsce do treningów biegowych, rowerowych i pływackich z gwarantowaną pogodą przez cały rok
bogate zaplecze obiektu ( basen, jacuzzi, siłownia,)
pomoc w organizacji transferów z lotniska do hotelu lub szczegółowe instrukcje dotyczące transportu publicznego umożliwiającego dotarcie na miejsce ( opcja tańsza)
wsparcie  i pomoc techniczną podczas treningów.
/ ubezpieczenie *
pomoc w ustaleniu najkorzystniejszych cen i tras przelotów z Polski na lotnisko Girona lub Barcelona El - Prat oraz wsparcie w procesie rezerwacji biletów lotniczych.
możliwość przebywania w środowisku ludzi posiadających taką samą pasję
możliwość wypożyczenia wysokiej klasy roweru szosowego (200 EUR/ tydzień)
bezpłatne korzystanie z wi fi

* opcja dodatkowo płatna

Koszt pobytu

od 1200 PLN / 7 dni
(śniadania, miejsce w 4 osobowym pokoju)

INFORMACJE O OBIEKCIE

MAS PELEGRI

Mas Pelegri jest rodzinnym hotelem, prowadzonym przez małżeństwo pasjonatów triathlonu. Obiekt położony jest w Hiszpanii, w prowincji Girona, w sąsiedztwie wybrzeża Costa Brava oraz w odległości 70 kilometrów od łańcucha Pirenejów i 120 kilometrów od Barcelony.

Hotel usytuowany jest w pięknym, wiejskim terenie Katalonii. Z okien rozciąga się widok na Pireneje i Wylkaniczny Park Narodowy. W odległości 40 kilometrów od Mas Pelegri znajduje się międzynarodowe lotnisko w Gironie, posiadające bezpośrednie połączenia z lotniskami w Polsce. 

Hotel przeznaczony jest zarówno dla gości indywiduwalnych, rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. Hotel oferuje komfortowe pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz pokoje rodzinne.

Goście przebywający w Mas Pelegri mogą korzystać z  jadalni, bezpłatnej kawy i herbaty oraz bezpłatnego wi fi. W cenie pobytu zawarte jest śniadanie. Istnieje możliwość wykupienia również kolacji. Ogromną zaletą Mas Pelegri jest jego kameralna atmosfera.

Goście – z reguły aktywni sportowcy i pasjonaci triathlonu – spotykają się podczas wspólnych posiłków oraz treningów.

/ AKTYWNY WYPOCZYNEK

Mas Pelegri oferuje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. Na terenie obiektu znajduje się basen i jacuzzi oraz stół do ping ponga a w odległości 1 kilometra centrum jeździectwa, paintball, quady oraz centrum tenisowe. Na pobliskim jeziorze Banyoles można wypożyczyć i pływać na kajakach.  Znajduje się tam również centrum wodne z dwoma krytymi basenami i saunami.

Bezpośrednia okolica to również doskonałe miejsce do wędrówek pieszych i wycieczek rowerowych.

Biuro podróżyTritraveler

/ KATALONIA

Region, w którym usytuowany jest hotel i centrum treningowe Mas Pelegri, charakteryzuje się łagodnym klimatem, dużym nasłonecznieniem oraz niewielką liczbą dni deszczowych.Okoliczne tereny to strefa wyjątkowych zjawisk przyrodniczych, gdzie około 60% terenu jest zalesione.W odległości 40 minut jazdy od Mas Pelegri znajduje się piękne wybrzeże Costa Brava wraz z wyjątkową Barceloną, w odległości godziny jazdy terytorium Francji i łańcuch Pirenejów. Region Girony i okolic to także ogromne dziedzictwo, poczynając od prehistorycznych jaskiń, starożytnych miast, aż po pochodzące z 10 wieku n.e. monastyry, kościoły i zamki.Ten region nazywany jest również małą ojczyzną Daliego z jego zamkiem w Pubol, Museu Teatre w Figures oraz Casa Museu Dali w Port Lligat. Również pobliska Girona pełna jest architektonicznych i artystycznych perełek na czele z katedrą, kościołami w stylu romańskim oraz starożytnymi łaźniami i muzeami.