Poggio All' Agnello - Włochy/Toskania

/ O TRENINGU TRIATHLONOWYM

Resport wyposażony jest w 50 metrowy basen olimpijski ( dostępny w określonych terminach) oraz możliwość treningu open water w odległym o 5 kilometrów morzu. 

Ciepły klimat Toskanii, dobra jakość dróg i umiarkowany ruch, stwarza doskonałe warunki do treningu kolarskiego. W okolicach obiektu znajduje się wiele tras kolarskich i biegowych, na których każdego roku swoją formę buduje Reprezentacja Włoch w triathlonie. Szczegóły na temat ich przebiegu można uzyskać w ośrodku. Istnieje również możliwość wypożyczenia roweru szosowego w bezpośredniej okolicy obiektu.

CO ZYSKUJESZ?
 atrakcyjną cenę niedostępną w przypadku rezerwacji indywidualnych
  zakwaterowanie w nowocześnie i funkcjonalnie wyposażonych apartamentach, posiadających w pełni wyposażoną kuchnię
 smaczne, zdrowe i w pełni wartościowe wyżywienie*
 dostęp do informacji o najlepszych trasach do trenigu biegowego i kolarskiego w okolicy
 pobyt w obiekcie posiadającym szerokie zaplecze do realizacji treningów i aktywnego wypoczynku
 doskonałe miejsce do treningów biegowych, rowerowych i pływackich z gwarantowaną pogodą przez większą część roku
 pomoc w organizacji transferów z lotniska do hotelu lub szczegółowe instrukcje dotyczące transportu publicznego umożliwiającego dotarcie na miejsce (opcja tańsza)
 ubezpieczenie  ( opcjonalnie)
 pomoc w ustaleniu najkorzystniejszych cen i tras przelotów z Polski na lotnisko w Pizie lub Rzymie oraz wsparcie w procesie rezerwacji biletów lotniczych
 możliwość przebywania w środowisku ludzi posiadających taką samą pasję
 możliwość wypożyczenia  roweru szosowego**
 bezpłatne korzystanie z wi fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych

*zestawy posiłków dostępne w opcjach BB, HB i FB
** opcja dodatkowo płatna

Koszt pobytu

od 580 PLN / 7 dni
(bez wyżywienia, pobyt w 4 osobowym apartamencie z aneksem kuchennym)

INFORMACJE O OBIEKCIE

POGGIO ALL' AGNELLO

Poggio All' Agnello to rozległe, pięknie odrestaurowane do poziomu wysokiej klasy obiektu hotelowego,  toskańskie gospodarstwo, usytuowane w odległości 5 kilometrów od brzegów morza. Do dyspozycji gości są studia i apartamenty różnej wielkości. Każdy z nich posiada klimatyzację i dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatne wi fi dostępne w przestrzeni ogólnodostępnej oraz bezpłatny parking. Resort jest oficjalnym ośrodkiem treningowym Reprezentacji Włoch w triathlonie.

Na terenie Poggio All' Agnello goście mogą korzystać z dużej restauracji, ogrodu i dużego parku, pralni i minimarketu.

/ AKTYWNY WYPOCZYNEK

Poggio All' Agnello to doskonałe miejsce do spędzenia aktywnych  rodzinnych wakacji. Na terenie resortu goście mogą korzystać z basenów rekreacyjnych, jacuzzi, czterech kortów tenisowych, boisk do piłki nożnej, placu zabaw, wypożyczalni rowerów oraz trawiastej strefy rozrywkowej dla dzieci.

W okresie letnim realizowany jest program animacyjny dla dzieci.

Biuro podróżyTritraveler

/ TOSKANIA

Ten uznawany przez wielu za najpiękniejszą część Włoch region, oferuje doskonałe warunki do wypoczynku i aktywnego spędzenia wolnego czasu. Przygotowując się do kolarskich wyzwań nadchodzącego sezonu, można podziwiać piękne krajobrazy winnic, wzgórz oraz gajów oliwnych, a także specyficzny klimat okolicznych miasteczek. Toskania to również piękne zabytkowe miasta takie jak Florencja, Siena, Arezzo, skaliste zatoki i piaszczyste plaże. To również ogromne kulturalne i artystyczne dziedzictwo zauważalne w okolicznych kościołach, galeriach sztuki, muzeach i architekturze.