5150 WARSAW TRIATHLON
16.06.2019

Hotel Mercure Warszawa Airport ***, Aleja Krakowska 266

Odległość od miejsca startu: 8 km. ( bezpośredni dojazd komunikacją miejską w okolice miejsca startu w ciągu 25-30 minut, samochodem w ciągu 15 minut).
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego z dostarczeniem do hotelu.*
Cena: 289 PLN – pokój dwuosobowy, 239 PLN – pokój jednoosobowy

Hotel Mercure Warszawa Airport jest doskonale skomunikowany z miejscem startu maratonu.  W jego sąsiedztwie znajduje się przystanek, z którego można dojechać tramwajem bezpośrednio w okolice  Stadionu Narodowego. Ten nowoczesny obiekt gwarantuje swoim gościom wysoki standard, przestronne i klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, biurko, sejf oraz łazienkę z prysznicem.

REZERWUJ

Holiday Inn ****, ul. Telimeny 1 , Józefów

Odległość od mety triathlonu: 19 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 14:00 w dniu startu *, odbiór pakietu startowego, dostęp do wi-fi w pokoju, możliwość korzytania z Centrum Rekreacji Deplhinus ( basen, sauna, jacuzzi, mini gym)
Cena: pokój 2 osobowy – 379 PLN (319 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 299 PLN (269 PLN bez śniadania) ,Dzieci do lat 13 – bezpłatnie, jeżeli śpią w pokoju z rodzicami

Hotel Holiday Inn Warszawa to połączenie komfortu, najwyższego standardu usług oraz doskonałej lokalizacji w spokojnej okolicy. Atutem obiektu jest mnogość atrakcji czekających na gości. Centrum SPA, basen z hydromazażem, jacuzzi, sauny, pole golfowe, mini golf, największy na Mazowszu park linowy, korty tenispwe i boiska oraz leśne otoczenie obiektu gwarantują szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. 
Każdy z pokoi posiada klimatyzację oraz dostęp do wi fi.

* wymagane przystąpienie do bezpłatnego programu lojalnościowego IHG Rewards Club.

REZERWUJ

Hotel Campanille ***, ul. Towarowa 2

Odległość od miejsca startu: 3 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego.*
Cena: 359 PLN - pokój 2 osobowy, 299 PLN - pokój 1 osobowy
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 12 roku życia – bezpłatnie; parking – 60 PLN/doba

Campanile Warszawa to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel umiejscowiony w centrum Warszawy. Pokoje wielkości 16 m2 wyposażone są w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej (w tym Canal+), biurko, telefon, bezpłatneWi-fi, klimatyzację, czajnik oraz powitalny zestaw kawy, herbaty i ciasteczek. Łazienki wyposażone są w wannę z prysznicem, suszarkę do włosów i kosmetyki.
Hotel przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada bardzo dobry dojazd komunikacją miejską na miejsce startu maratonu.

REZERWUJ

Hotel Premiere Classe, ul. Towarowa 2

Odległość od miejsca startu: 3km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju klasy ekonomicznej, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu*
Cena:  299 PLN – pokój 2 osobowy,  269 PLN – pokój 1 osobowy ( 23-24 IX.2017 Mar. War)
Pozostałe informacje: dziecko na dostawce do 12 roku życia – bezpłatnie; parking – 60 PLN – doba.

Umiejscowiony w centrum stolicy Hotel Premiere Classe zapewnia doskonały dojazd do miejsca startu biegu. Obiekt oferuje komfortowe pokoje, salę śniadaniową oraz Business Corner. W niedalekiej odległości od hotelu mieści się wiele restauracji i kawiarni, sklepów  oraz muzeów. Wystarczy krótki spacer aby dojść do Muzeum Powstania Warszawskiego lub Pałacu Kultury i Nauki.

REZERWUJ

Hotel Wilanów Warszawa by De Silva, ul. Jakuba Kubickiego 3

Odległość od miejsca startu: 10,5 km. ( dobre skomunikowanie z miejscem startu – około 30 minut komunikacją miejską, około 15 minut samochodem).
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu.*
Cena: 249 PLN – pokój dwuosobowy, 189 PLN – pokój jednoosobowy.  Istnieje możliwość zakupu pobytu bez śniadania w cenie 159 PLN w pokoju jednoosobowym oraz 189 PLN w pokoju dwuosobowym.
Pozostałe informacje:  dzieci do lat 4 śpiące w łóżku z rodzicami – bezpłatnie, dzieci do lat 10 na dostawce – 70 PLN, parking – 25 PLN/doba.

Hotel położony jest w spokojnej okolicy. Obiekt oferuje swoim gościom komfortowe pokoje, wyposażone w łazienkę z zestawem kosmetyków, drewniane meble w tym biurko, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel usytuowany jest w odległości 1,5 km od barokowego pałacu w Wilanowie.

REZERWUJ