BYDGOSZCZ TRIATHLON
6-7.07.2019

Hotel Focus**, ul. Modrzewiowa 1

Odległość od miejsca startu: 4 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godz. 14:00, możliwość przechowania roweru w pokoju, bezpłatny dostęp do sauny i mini siłowni, kawa i kanapka na wynos gratis.
Cena: pokój 2 osobowy -  269 PLN, pokój 1 osobowy – 199 PLN
Pozostałe informacje: dostawka – 80 PLN, parking gratis.

Dogodnie zlokalizowany dwugwiazdkowy hotel Focus oferuje komfortowe noclegi w jasnych i przestronnych pokojach. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w funkcjonalną łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.
Goście odwiedzający Hotel Focus w Bydgoszczy mogą korzystać bezpłatnie z sauny i mini siłowni oraz szybkiego internetu a podczas śniadania otrzymają bezpłatnie kanapkę i kawę na wynos.

REZERWUJ

Hotel Brda *** , Dworcowa 94, Bydgoszcz

Odległość od miejsca startu: 2 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi , dostęp do wi-fi w pokoju
Cena: pokój 2 osobowy – 279 PLN,  pokój 1 osobowy – 199 PLN 
Dzieci do lat 4 bezpłatnie.

Usytuowany w centrum Bydgoszczy Hotel Brda *** oferuje przestronne pokoje z biurkiem i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje dysponują również łazienką z wanną lub prysznicem oraz bezprzewodowym łączem WiFi. Restauracja w Hotelu Brda oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Goście Hotelu Brda mogą wybrać się również do sauny i gabinetu masażu.

REZERWUJ

City Hotel ****, ul 3 Maja 6, Bydgoszcz

Odległość od miejsca startu: 0,7 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi ,  możliwość przechowania roweru w zabezpieczonej strefie, dostęp do wi-fi w pokoju
Cena: pokój 2 osobowy – 329 PLN (299 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 259 PLN (229 PLN bez śniadania) ,
Dzieci  w wieku do 6 lat bezpłatnie jeżeli śpią na dostępnych łóżkach.

W City Hotel w Bydgoszczy goście znajdą komfortowy nocleg, smaczną kuchnię oraz przyjazną atmosferę. Ten czterogwiazdkowy obiekt usytuowany jest zaledwie 800 metrów od starego miasta oraz 700 metrów od miejsca startu Bydgoszcz Triathlon. Wszystkie pokoje zostały utrzymane w ciepłych kolorach i wyposażone zostały w drewniane meble. W każdym z pokoi znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

REZERWUJ