ELEMENTAL TRI SERIES BLACHOWNIA
7.07.2019

Hotel Scout***, ul. Drogowców 12, Częstochowa

Odległość od miejsca startu: 15 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00, możliwość przechowania roweru w zabezpieczonym pomieszczeniu, wi fi, parking.
Cena: 319 PLN ( 259 PLN bez śniadania) – pokój 2 osobowy, 249 PLN (219 PLN bez śniadania) – pokój 1 osobowy
Dzieci śpiące na łóżku z rodzicami – jedynie koszt śniadania,  jeżeli śpią na oddzielnym łóżku – koszt tak jak za osobę dorosłą + 50% kosztu śniadania.

Hotel Scout oferuje zakwaterowanie w przestronnych pokojach wyposażonych w klimatyzację oraz telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.W każdym z pokoi znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Obiekt posiada również zaplecze rekreacyjne , w którego skład wchodzi 6 kortów do squasha, ścianka wspinaczkowa i korty tenisowe. Góście mogą bezpłątnie korzystać z sauny i siłowni a najmłodsze pociechy z placu zabaw.
Na terenie obiektu Goście znajdą również pub, automatyczną kręgielnie oraz strefę do jazdy na rolkach.
Restauracja serwuje śniadania w formie bufetu, złożone z potraw na ciepło i na zimno.

REZERWUJ

Mercure Częstochowa ***, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2, Częstochowa

Odległość od miejsca startu: 12 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00 w zależności od dostępności pokoi, możliwość przechowania roweru w zabezpieczonym pomieszczeniu, wi fi.
Cena: 339 PLN ( 279 PLN bez śniadania) – pokój 2 osobowy, 299 PLN (259 PLN bez śniadania) – pokój 1 osobowy.

Hotel Mercure oferuje klimatyzowane pokoje z dostępem do kanałów satelitarnych oraz bezpłatnego WiFi. W każdym z pokoi znajduje się również minibar, biurko oraz łazienka z wanną i suszarką do włosów

REZERWUJ