TRIATHLON GDAŃSK
13-14.07.2019

Hotel Focus Premium ****, ul. Nad Stawem 5, Gdańsk

Odległość od miejsca startu: 17 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 15:00, bezpłatny dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na wynos gratis.
Cena: pokój 2 osobowy - 399 PLN, pokój 1 osobowy - 339 PLN
Pozostałe informacje: Dziecko na dostawce do 18 roku życia – bezpłatnie; parking – 25 PLN/doba

Hotel Focus Premium **** to niedawno otwarty obiekt posiadający nowocześnie wyposażone pokoje z bezpłatnym dostępem do sieci wi-fi. Pokoje wyposażone są w duże wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszyscy goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny i siłowni; podczas śniadania otrzymają również na wynos kawę i kanapkę gratis.

REZERWUJ

Hotel Focus***, Elbląska 85

Odległość od miejsca startu: 9 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00, odbiór pakietu startowego wraz z dostarczeniem do hotelu, bezpłatna kawa i kanapka na wynos.
Cena: pokój 2 osobowy – 299 PLN, pokój 1 osobowy – 249 PLN. 
Dzieci do lat 18 – pobyt z rodzicami w pokoju bezpłatny.

Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel,  został dogodnie umiejscowiony przy trasie krajowej nr 7. Obiekt oferuje komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażone w wygodne, szerokie łóżko, płaski telewizor LCD, biurko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca pyszne dania kuchni międzunarodowej. W obiekcie można korzystać  bezpłatnie z szybkiego, bezprzewodowego internetu oraz czynnej całą dobę sauny i siłowni.

REZERWUJ

Hotel Mercure***, ul. Armii Krajowej 22, Gdynia

Odległość od miejsca startu: 18 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, bezpłatne przedłużenie doby do godziny 14:00, kryty basen z podgrzewaną wodą.
Cena: 399 PLN - pokój jednoosobowy,
           449 PLN - pokój 2 osobowy,
Pozostałe informacje: dziecko śpiące z rodzicami  do 10 roku życia – bezpłatnie, dziecko na dostawce  – 65 PLN + 50% rabatu na śniadanie, parking – 49 PLN doba, śniadanie - 49 PLN.

Hotel  Mercure w Gdyni  gwarantuje komfortowy wypoczynek przed udziałem w półmaratonie. Obiekt usytuowany jest w bezpośredniej okolicy startu i mety i oferuje swoim gościom przestronne pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, bezpłatne WiFi, łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką.
Goście mogą korzystać bezpłatnie  z krytego basenu z podgrzewaną wodą, a za dodatkową opłatą również z sauny i gabinetu masażu.

REZERWUJ