TRIATHLON POLSKA BORÓWNO
17-18.08.2019

Hotel Focus**, ul. Modrzewiowa 1

Odległość od miejsca startu: 13,9 km.
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby do godz. 14:00, możliwość przechowania roweru w pokoju, bezpłatny dostęp do sauny i mini siłowni, kawa i kanapka na wynos gratis.
Cena: pokój 2 osobowy -  269 PLN, pokój 1 osobowy – 199 PLN
Pozostałe informacje: dostawka – 80 PLN, parking gratis.

Dogodnie zlokalizowany dwugwiazdkowy hotel Focus oferuje komfortowe noclegi w jasnych i przestronnych pokojach. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w funkcjonalną łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.
Goście odwiedzający Hotel Focus w Bydgoszczy mogą korzystać bezpłatnie z sauny i mini siłowni oraz szybkiego internetu a podczas śniadania otrzymają bezpłatnie kanapkę i kawę na wynos.

REZERWUJ

Hotel Brda *** , Dworcowa 94, Bydgoszcz

Odległość od miejsca startu: 17 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi , dostęp do wi-fi w pokoju
Cena: pokój 2 osobowy – 279 PLN,  pokój 1 osobowy – 199 PLN 
Dzieci do lat 4 bezpłatnie.

Usytuowany w centrum Bydgoszczy Hotel Brda *** oferuje przestronne pokoje z biurkiem i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje dysponują również łazienką z wanną lub prysznicem oraz bezprzewodowym łączem WiFi. Restauracja w Hotelu Brda oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Goście Hotelu Brda mogą wybrać się również do sauny i gabinetu masażu.

REZERWUJ

City Hotel ****, ul 3 Maja 6, Bydgoszcz

Odległość od miejsca startu: 17,9 km
W pakiecie: nocleg w komfortowym pokoju, śniadanie, bezpłatne przedłużenie doby hotelowej do godz. 16:00 w dniu startu w zależności od dostępności pokoi ,  możliwość przechowania roweru w zabezpieczonej strefie, dostęp do wi-fi w pokoju
Cena: pokój 2 osobowy – 329 PLN (299 PLN bez śniadania), pokój 1 osobowy – 259 PLN (229 PLN bez śniadania) ,
Dzieci  w wieku do 6 lat bezpłatnie jeżeli śpią na dostępnych łóżkach.

W City Hotel w Bydgoszczy goście znajdą komfortowy nocleg, smaczną kuchnię oraz przyjazną atmosferę. Ten czterogwiazdkowy obiekt usytuowany jest zaledwie 800 metrów od Starego Miasta. Wszystkie pokoje zostały utrzymane w ciepłych kolorach i wyposażone zostały w drewniane meble. W każdym z pokoi znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

REZERWUJ